KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 6776308
nr 677 6308
Bertram Schmiterlöw
(1920-2002), Sverige
Akvarell, Signerad Schmiterlöw, Ko i landskap, 41x61
måndag 24 januari 2011
kl 19:55:44
Bertram Schmiterlöw
Läs mer om Bertram Schmiterlöw